Przedszkolaki z Grupy Mrówek wzięły udział w ekologicznej akcji organizowanej przez Zakład Ochrony Środowiska w Radzyminie. Dzieci dowiedziały się, jak prawidłowo segregować elektroodpadyi dlaczego dbanie o środowisko jest tak ważne. Przekazane zużyte sprzęty zostały wymienione na piękne sadzonki kwiatów dla naszego przedszkola. To była wartościowa lekcja ekologii i świetna okazja do kształtowania postaw proekologicznych już od najmłodszych lat.

Podobne wpisy