Dziś rodzice z grupy „Mrówek” wcielili się w role bohaterów bajki pt. „Trzy Świnki”, przygotowując przedstawienie dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci
z zachwytem podziwiały grę aktorską rodziców, reagując spontanicznie
i z radością na wydarzenia w trakcie spektaklu. ![]()
![]()
To piękny przykład na to, jak wiele możemy stworzyć razem. Dziękujemy Rodzicom za czas, serce i odwagę – występ był wspaniały! ![]()
![]()
Takie chwile budują wspomnienia, które zostają z nami na długo.
