Dziś nasze przedszkolaki świętowały Dzień Ziemi poprzez zabawę, ruch i ciekawe eksperymenty! ![]()
Rozmawialiśmy o tym, jak dbać o naszą planetę i co możemy robić na co dzień, aby jej pomagać. Dzieci „leczyły” Ziemię, dopasowując dobre zachowania do sytuacji, uczyły się segregować odpady
oraz brały udział w zabawach ruchowych związanych z wodą i lądem.
Nie zabrakło również eksperymentów!
Mali odkrywcy tworzyli własne „planety” oraz obserwowali niezwykłe reakcje, które wzbudziły wiele radości i ciekawości.
To był dzień pełen zaangażowania, współpracy i ważnych rozmów o tym, jak wspólnie możemy dbać o naszą Ziemię ![]()


