W poniedziałek 27 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe wydarzenie – teatrzyk rodzicielski! ![]()
Rodzice przygotowali dla dzieci wspaniałą sztukę pt. „Królewny Grymaśnice”. Była to pełna humoru i wartości opowieść o królewnach, które grymasiły przy jedzeniu i wybierały tylko niezdrowe przysmaki… co, jak się okazało, niosło ze sobą spore konsekwencje! ![]()
![]()
Największą radość sprawił jednak dzieciom widok własnych rodziców na scenie – emocji, śmiechu i zachwytu było co niemiara!

